Pobierz film Miss Agent download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Miss Agent z 2000 r.

Miss Agent Download
Ocena: 6.35/10 (136 864 głosów)

Miss Agent Download

Reżyser: Donald Petrie
Czas filmu: 109 min
Premiera (Polska): 2001-04-27
Premiera (Światowa): 2000-12-14
Produkcja: USA, Australia
Kategorie: Komedie Kryminalne Akcji

Miss Agent - Opis filmu

Do organizatorów wyborów Miss America dociera list z groźbą amerykańskiego terrorysty o pseudonimie Obywatel. FBI wpada na pomysł wysłania do wyborów na miss własnej agentki, która miałaby chronic pozostałe kandydatki, a przy okazji zdemaskować terrorystę. Jedyną osobą, która mogłaby nadawać się do tej roli jest agentka Gracie Hart (Bullock). Jest tylko jeden problem - jest ona zupełnym przeciwieństwem kogoś, kto mógłby starać się o tytuł Miss America. Ale sprawy w swoje ręcę bierze Victor Melling (Caine) - specjalista od konkursów piekności i stylistyki, a dodatkowo homoseksualista. I tak z brzydkiego kaczątka panna Gracie Hart zamienia się w przepięknego łabędzia. Gracie Hart zmienia nazwisko na Gracie Lou Freebush i zastępuje za zgodą organizatorów Miss New Jersey. Pannie Gracie pomaga szef całej operacji dązącej do złapania Obywatela. Początkowo podejrzenia skierowane są na jedną z kandydatek, później akcja ma być odwołana z powodu złapania Obywatela. Gracie uważa jednak, że to nie on stoi za tym listem. Udaje jej się wyprosić możliwość dalszego udziału w śledztwie. Ona już wie kto stoi za całym zamieszaniem. Kto zostanie Miss Ameryki i kto chce sprawić, żeby było bardzo efektownie dowiecie się w już kinie.

Obsada Miss Agent film

Sandra Bullock Gracie Hart
Michael Caine Victor Melling
Benjamin Bratt Eric Matthews
Candice Bergen Kathy Morningside

Miss Agent Download - bez logowania !!!

 • Miss Agent ściągnij z filefactory.com:

  • Miss Congeniality 2000 DvDRip MaZiKa2daY CoM Download
   398,35 MB (2)
 • Miss Agent ściągnij z netload.in:

  • Miss Congeniality 2000 720p BluRay x264 MELiTE mkv Download
   4 474,88 MB (3)
 • Miss Agent ściągnij z turbobit.net:

  • Guzel Dedektif 1 Miss Congeniality 1 TR 2000 BRRip XviD VipTR APPaLLoSa
   696,51 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl