Pobierz film Roman Barbarzyńca 3D download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Roman Barbarzyńca 3D z 2011 r.

Roman Barbarzyńca 3D Download
Ocena: 6.45/10 (16 419 głosów)

Roman Barbarzyńca 3D Download

Reżyser: Kresten Vestbjerg Andersen
Czas filmu: 89 min
Premiera (Polska): 2012-06-15
Premiera (Światowa): 2011-09-22
Produkcja: Denmark
Kategorie: Przygodowe Fantasy Animacje

Roman Barbarzyńca 3D - Opis filmu

Plemię Barbarzyńców-Kulturystów zostaje wzięte do niewoli przez okrutnego księcia Zamordora. Uwolnić ich może tylko wątły i chudy Ronal.

Plemię kulturystycznych Barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) - dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras. Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi i jego wiernemu słudze - generałowi Szauronowi.

Obsada Roman Barbarzyńca 3D film

Anders Juul Ronal (voice)
Hadi Ka-Koush Alibert (voice)
Lærke Winther Andersen Zandra (voice) (as Lærke Winther)
Brian Lykke Elric (voice)

Roman Barbarzyńca 3D Download - bez logowania !!!

 • Roman Barbarzyńca 3D ściągnij z :

  • Ronal Barbaren 2011 DVDRip XviD
 • Roman Barbarzyńca 3D ściągnij z bitshare.com:

  • Ronal Barbaren 2011 dubbing pl brrip xvid Download
   713,8 MB (1)
 • Roman Barbarzyńca 3D ściągnij z filefactory.com:

  • Ronal the Barbarian 2011 DVDRip x264 AAC DiVERSiTY Download
   1 421,07 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl